Hírek

HBD - Marcell

Nyári Tenisztábor 2024

Bregyó Kupa F12 - Honfi Ákos két érmet hozott el

Viszló Trans Kupa - Tihanyi-Tóth Domokos sikere

Pasarét TK új vezetőedzője Tóth Zsombor

Kezdődik a szabadtéri szezon!!!

Mogyród Kupán F16 - Kacskovics Balázs III.hely

Spartacus Kupa F14 - Tihanyi-Tóth Domi sikere

Fortuna Kupa L12, F12

Park Kupán L12 - Lehoczky Lili II. hely

PG Kupán F12 Honfi Ákos két ezüstérme

SZABADTÉRI SZEZON 2024. 04. 17.-10. 01.

Mogyoród Kupa - Kacskovics Balázs III. hely

Muskétás Kupa - Denys Márk sikere

OB - három bronzérem!

Siófok - Spartacus Kupa F12

Budapest - Park Kupa - L12

Dunakeszi - TM Kupa F14

ZTE Play+Stay Kupa - Nagy Bálint és Bárczy Hunor sikere

Fortuna Kupa F14 bronzérem

Golden Ace Kupa - éremeső

Nagy Bálint - Rába ETO Play+Stay Kupa

Golden Ace Kupa F12 - Budapest

Metró Kupa - Denys Márk 3. hely

Mogyoród Kupa F16

Bregyó, Muskétás és Viszló Transz Kupa

Metró Kupa, Szentes Kupa

Fedett szezon 2023.10.16-2024.04.07.

Forrás Kupa - Balatonfüred

Mogyoród Kupa

BÚÉK 2024 🎉🎉🎉

Karácsonyi évzáró vacsora 2023

Ünnepi Nyitvatartás

Korosztályos Mesterverseny F16

P&S Mikulás Kupa

F14 Mesterverseny - Somogyi Ábel

Fortuna Kupa -Hajas Bálint sikere

Tanár Úr születésnapja

Székesfehérvár PS verseny

Klubunk vezetője, Győrbíró Zsolt ma ünnepli születésnapját

"Eurosport News" :)

Busc-Forrás Kupa F16

Videoton Kupa F12 Denys Márk

Gyüre Dávid - Park Kupa F18

Paragi Csongor - Metro Kupán F12

Play and Stay Kupa - Pasarét

Metro Kupa - F14, - F18 sikerek

Play and Stay Kupa/2 - Pasarét

Vadonatúj sátrakban kezdődik a fedett szezon Pasaréten

Halad a sátrak felállítása - kezdődik a fedett szezon

Batta Kupa - F14 siker

Play and Stay országos páros versenyen

Golden Ace Kupa F16

U16 - Tennis Europe - Kristyán Isti

Köszönjük a Kondi épület festését

Dr. Hennel Dániel Kupa végeredmények

Dr. Hennel Dániel Kupa

Park Kupa F14

Kinder Kupa - PK sikerek

Pasarét TK új edzője - Tóth Peti

HBD - Zsombi

Bakonyiék a négy között!

Bakonyi Dávid menetelése

HBD - Sali

Balassa-Tállay bajnoki cím - Beachtennis Magyar Bajnokság

Szentes Kupa - Hajas Bálint sikerei

Metro Kupa F16 - Kacskovics Balázs győzelme

OB II. - Pasarét TK 6 - TSZSK Gyula 3

OB II. - Pasarét TK 7 : Blue Tigers MTK 2

Magyar Bajnok az F18-as csapatunk!

Országos CsB F14 - III. hely

Utolsó táborra még lehet jelentkezni!

Pasarét Tenisz Klub Tenisziskola - Szintfelmérő délutánokra regisztráció

Tenisziskola toborzó a 2023/24-es tanévre!

Eger - 4 Pasarétes érem! Gratulálunk!

Éremeső az Országos Bajnokságon

Schmidinger Dániel párosban III.hely -Đakovo Open

Vihar Kupa - Kacskovics Balázs - Tóth Bence - Madar Vince

Sághy Bálint I. hely -Balatonalmádi

Kinder Kupa - Kristyán Ádám I. hely

ETC Kupa - Hajas Bálint II. hely

Nyári tábor 2023 II. turnus

Bakonyi Dávid - Jilly Ádám- Mezőberény F2

Hajas Bálint I.hely - Balatonboglár Piero's Kupa-Mészáros András Emlékverseny

Chernobrovkin Niko III. hely - BVSC Kupa

Metro Kupa - Niko Chernobrovkin II. hely

Kovács Marci - Ifjúsági Olimpia EYOF Maribor 2023

Edzőtábor - Szombathely - Savaria Tenisz Club

I. nyári tenisz táborunk véget ért

Ruthner Szonja I. hely gyulai Kinder Kupa

Kinder Kupa Ruthner Brúnó II. hely

Szombathelyi edzőtábor, Tóth Zsombor második mester diplomájához gratulálunk!

II. Erste Hand BMW Open F14, Csavajda Lőrinc III. helyezés

Ruthner Szonja - Kinder Kupa I. hely, Kecskemét

OB1 bronzérem!!! Gratulálunk!

Korosztályos Budapest Bajnokság 2023

Nyár-Tenisz-Foci

F14 Tóth Ágoston/Hajas Bálint III. Budapest Bajnokság

Kristyán Fanni/György Sára (GSRTC) II. hely - Budapest Bajnokság

Online pályafoglalás szabadplacc.hu/pasareti-tenisz-klub

F16-os csapatunk megnyerte a Korosztályos Budapest Bajnokságot!

OB I. - Pasarét TK 8 - DEAC DSE 1

Budapest Bajnokság - L12 Ruthner Szonja sikerei

Budapest Bajnokság - Denys Márk F12 páros tornagyőzelem

Bakonyi Dávid Budapest Bajnok

Korosztályos Budapest Bajnokság - F18

Korosztályos Budapest Bajnokság - F12

Korosztályos Budapest Bajnokság - F14 II.hely

F18 - Bakonyi Dávid győzelme

F12 Denys Márk III. helyezett

OB I. - Pasarét TK 9 - MTK Budapest 0

Play and Stay Csapatbajnokság

ITF tornagyőzelem - Románia

Hungarian Beachtennis Tour

OB I. - Pasarét TK 8 - M.E.S.E. 1

Nyári Tenisztábor 2023 - Jelentkezés itt!

Denso Kupa - Székesfehérvár

Play and Stay Csapatbajnokság

Tóth Bence II. hely Szentes Kupa F16

OB II. Pasarét TK 7 - Hoker-Fagyas SE 2

Paulinyi Gyula Emlékverseny

Champions Bowl - Denys Márk I.

ITF tornagyőzelem - Bakonyi - Jilly

OB II. Pasarét TK 8 : Liget SE 1

Ruthner Szonja 3., Lehoczky Lili 4. - Champions Bowl

OB II. csapat - Gratulálunk!!!

OB II. Pasarét TK 6 - TSZSK Gyula 3

OB II. Pasarét TK 7 : Gellért SE 2

Ruthner Brúnó bronzérme a Kinder Kupán

Szabadtér 2023!!!

Bakonyi Dávid tornagyőzelme Fehérváron

OB II. Pasarét TK 6 : Blue Tigers 3

Videoton Kupa F14 Hajas Bálint III.

Fortuna Kupa F16 Kacskovics Balázs II.

Tóth Ágoston F14 párosban I. helyezett - Fedettpályás Korosztályos OB

Kezdődik a szabadtéri szezon!!!

Fedettpályás OB - Denys Mark és Tóth Vid

Székesfehérvári Viszló Trans Kupán Sághy Bálint aranyérmes F16-ban

Bakonyi-Kovács-Gyüre-hétvégi eredmények

Jilly Ádám és Bakonyi Dávid tornagyőzelme az ITF Junior Touron!

Metro Kupa - Kristyán István I. helyezés

Pasaréti érmek a Korosztályos Országos Bajnokságon!

Pasaréti érmek a Korosztályos Országos Bajnokságon!

Fedett szezon 2022.10.20. - 2023.03.22.

Tenisziskola- Farsang

Volvex Kupa F16 Kovács & Sághy II. hely

Paulus Borház Kupa F14 Hajas Bálint, Kristyán Fanni III.hely

Davis Kupa Tatabánya

GS-Bebto Team Kupa F16 Kovács & Sághy

Tóth Ágoston F14 II.hely Metro Kupa

Park Kupa F18 III. hely Bakonyi Dávid

Paulus Borház Kupa III. hely Tóth Bence

Denys Mark Metro Kupa F12 I. hely

Denys Márk Makár Kupa F12 I. hely

Bakonyi Dávid Viszló Trans Kupa II. hely

Kovács Marci U16 Csehország

"AZ ÉV JÁTÉKOSAI 2022"

Óév búcsúztató

Ünnepi Nyitvatartás

Mikulás Kupa

U16 Mesterverseny - Viszló Kupa F12

Székesfehérvári Viszló Trans Kupa

Pécsi páros siker

Vasas - Park - Metro Kupa

Pasarétes edzők a hétvégi továbbképzés előadói között

Bakonyi - Jilly - Ezüst érem - ITF junior verseny

Indul a fedett szezon 2022.10.20!!!

Gulyás István Senior Országos Bajnokság

BB Kupán Bakonyi Dávid tornagyőztes

Paulus Borház Kupa - Gyüre Dávid/Kristyán István

Baja - Sugo Kupa - Paragi Zétény F16 - I. hely

ZTE Kupa F14 páros - Kacskovics Balázs Schmidinger Dániellel aranyérmes lett! 🏆

Tállay Miklós tornagyőzelme!

Viharsarok Kupa 2022.09.13.

2022. őszi forduló- Női csapat

F 14 Országos Csapatbajnokság 2022.09.03.

TM Kupa- Bitera Lilien és Ruthner Szonja részvételével

Metro Kupa F12 - Csavajda Lőrinc

Tornagyőzelem Egerben F12

U14-es nemzetközi tornagyőzelem

Csavajda Lőrinc és Vavrik Maxim bronzérmes

Korosztályos Országos Bajnokság - Öt érmet hoztunk el!

Ausztria - Krems - Tennis Europe II.

Batta Kupa eredményei! - F14

Edzőtábor 2022. július - Szombathely

Lodz 2022 European Universities Games

Viszló Transz Kupa - Lőrinc II. helyezése

Asbóth József Emlékverseny F14 - Szombathely

VI. Kinder Kupa - Csavajda Lőrinc I. helyezést ért el

OB1-es felnőtt csapatunk II. helyezést ért el

Budapest Bajnokság - 7 aranyérem!

Siker és felsőházba jutás az OB1-ben!

Éremeső a Korosztályos Budapest Bajnokságon!!!

Play and Stay Pasarét Kupa

Budapest Bajnokság - Minden versenyszámban játékosaink állhattak a dobogó tetejére!!!

Felnőtt I. Osztályú Csapatbajnokság

Korosztályos Budapest Csapatbajnokság

Dékány Marcell és Pelva Gábor a Szülők szerepéről tartott előadást

Fortuna Kupa F14-es versenyszám - két érem

Match-Point Kupa - Somfalvi Benedek II. helyezése

Dr. Hennel Dániel Kupa

Diákolimpia U16 - csapatgyőzelem

Május utolsó hétvégéje

Élő közvetítés - kivételesen a Hungarian Tennis Facebook oldalán.

Balatonboglári verseny - F14 - Kacskovics Balázs

Play and Stay verseny - 2022. 06. 18-19.

Budapesti U14-es Tennis Europe verseny

Balassa Balázs fotói - OB2-es tavaszi forduló

OB2-es férfi csapat - 6:3

Legyőztük a csoportelsőt hazai pályán!

Magabiztos siker hazai pályán!

OB2 - Közvetítés a FB oldalunkon!!!

Szegedi Play & Stay kupa - II helyezés

Pécs - nagy kűzdelem - 5:4

Bosznia-Hercegovinában rendezett U16-os nemzetközi versenyen

Győri Kinder Kupa - Csavajda Lőrinc

Rákosmenti TK : Pasarét 2:7

Szőke Ádám megszerezte első tornagyőzelmét! Székesfehérvár

Liget TK : Pasarét TK 1:8

Nemes Gábor - Kerezsi Endre-Díj